بیت کوین به ارزش ۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ خوراک ماینرها می‌شود!

بیت کوین به ارزش ۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ خوراک ماینرها می‌شود! - ارز جدید
بیت کوین به ارزش ۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ خوراک ماینرها می‌شود!

راهنمای مطالعه

طبق آخرین تخمین‌هایی که از صنعت استخراج بیت کوین زده شد، انتظار می‌رود که در سال 2020 استخراج بیت کوین سرعت بیشتری به خود بگیرد. اگر قیمت فعلی را مبنا قرار دهیم پیش بینی شده است که در سال آینده در حدود 3 میلیارد دلار بیت کوین استخراج خواهد شد.

استخراج بیت کوین همواره یکی از مباحث داغ کریپتوکارنسی و شبکه بیت کوین بوده است. عمل استخراج یا ماینینگ شامل فرآیند تائید تراکنش‌ها و همچنین اضافه کردن بلوک جدید به بلاکچین است که به تولید بیت کوین جدید ختم می‌شود.

رشد صنعت ماینینگ طی سال‌های گذشته معمولاً با سرعت ثابتی افزایش پیدا می‌کرد و روز به روز افراد بیشتری جذب این صنعت می‌شدند، در نتیجه سختی شبکه نیز با یک روال خاصی افزایش می‌یافت.

هاوینگ پیش رو می‌تواند معادلات را به هم بزند

در همین منوال هاوینگ پیش رو می‌تواند معادلات را به هم بزند، در هاوینگ با توجه به کاهش عرضه‌ای که اتفاق می‌افتد می‌تواند پتانسیل افزایش قیمت برای بیت کوین را به همراه داشته باشد، زیرا روز به روز شاهد افزایش تقاضا برای بیت کوین هستیم.

نوسانات شدیدی که بیت کوین تجربه می‌کند می‌تواند به‌عنوان یک تهدید برای صنعت استخراج محسوب شود. استخراج کنندگان بیت کوین همواره شرایط دشواری را در طی نوسانات بیت کوین تجربه می‌کنند زیرا به طور کامل برنامه‌ریزی استخراج کنندگان را برهم می‌زند.

به‌طور مثال ریزش قیمت شدیدی که در سال 2018 اتفاق افتاد باعث شد که بسیاری از افراد تجهیزات ماینینگ خود را از برق بکشند و از این صنعت خارج شوند زیرا هزینه تولید بیت کوین از درآمد آن‌ها پیشی گرفته بود و عملاً استخراج بیت کوین ضرر ده شده بود.

اما با این حال خبرگان این صنعت پیش بینی می‌کنند 2020 یک سال بسیار خوب همراه با موفقیت برای صنعت ماینینگ باشد. طبق گزارش منتشر شده با قیمت فعلی بیت کوین در حدود 3 میلیارد دلار پتانسیل استخراج بیت کوین وجود دارد.

در حال حاضر روزانه 1800 بیت کوین استخراج می‌شود و بعد از ماه می 2020 این تعداد به میزان 50 درصد کاهش پیدا می‌کند و به 900 بیت کوین در روز می‌رسد.

همچنین در سال 2020 پیش بینی می‌شود که استخراج در کشورهای روسیه، آمریکا و کانادا نیز پیشرفت چشمگیری داشته باشد و درواقع انحصار صنعت استخراج از دست کشور چین خارج شده و به معنای واقعی خود رمز ارزها، توزیع شود.

محصولات و تجهیزات قدرتمند و با مصرف برق بهینه‌تری که این روزها وارد بازار شده نیز به استخراج کنندگان اطمینان خاطر بیشتری برای ورود یا ماندن در این صنعت می‌دهد و در آینده قطعاً شاهد افزایش تعداد استخراج کنندگان خواهیم بود.
منبع Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت