بیت کوین در سال جاری میلادی به 50 هزار دلار خواهد رسید!

بیت کوین در سال جاری میلادی به 50 هزار دلار خواهد رسید!

راهنمای مطالعه

بیت کوین‌ (Bitcoin) در سال 2020 به راحتی می تواند به قیمت 50 هزار دلار برسد. این ادعائی است که مدیر عامل یکی از شرکت های مطرح و فعال در زمینه کریپتوکارنسی انجام داده است.

در مصاحبه ای که توسط شبکه خبری Bloomberg در 3 ژانویه منتشر شد، آنتونی ترنچو (Anthoni Trenchev)، مدیر عامل شبکه Nexo.io بیان کرد که پتانسیل فعلی بیت کوین برای صعود از هر زمانی بیشتر است.

ترنچو: بیت کوین یک ارز شگفت انگیز است!

ترنچو در مصاحبه خود از بیت کوین به عنوان یک ارز خارق العاده نام برد و افزود شتاب مسیری که بیت کوین تا 20 هزار دلار طی کرد چیزی شبیه به ابر تورمی بود که در آلمان بعد از جنگ جهانی اول اتفاق افتاد.

ترنچو در رابطه با اینکه بیت کوین در سال جاری تا چه میزان افزایش قیمت خواهد داشت، بیان کرد که امسال می توانیم شاهد بیت کوین 50 هزار دلاری باشیم.

پیش بینی ترنچو بسیار شبیه به پیش بینی بود که جو کرنن (Joe Kerner)، تحلیل گر مشهور حوزه کریپتوکارنسی داشت. کرنن نیز سقف قیمت بیت کوین را در سال 2020 در حدود 55 هزار دلار پیش بینی کرد.

ترنچو افزود که بیت کوین روند صعودی را آغاز کرده، و این در حالی است که بسیاری از تحلیل گران بیان کرده بودند که بیت کوین ریزش بیشتری خواهد داشت. در زمان نگارش این خبر بیت کوین با رشد 2.5 درصدی در 24 ساعت گذشته روبرو بوده و در حال حاضر در سطح قیمتی 7300 دلار خرید و فروش می شود.

پیش بینی های متعددی در رابطه با آینده بیت کوین انجام شده، بسیاری معتقد هستند که هاوینگ پیش رو باعث افزایش قیمت خواهد شد و برخی از تحلیل گران نیز سه ماهه اول سال 2020 را بازه ی نزولی بیت کوین می دانند.

باید منتظر ماند و دید که آیا بعد از هاوینگ الگوی ” U شکل” اتفاق خواهد افتاد یا خیر. در این الگو بعد از روند نزولی، روند صعودی با شتاب بسیار زیادی آغاز خواهد شد.
منبع: cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت