بیت کوین در مسیر حرکت به سمت ۱۰۰ هزار دلار!

بیت کوین در مسیر حرکت به سمت ۱۰۰ هزار دلار! - ارزجدید

راهنمای مطالعه

طبق اظهارنظر جدید اقتصاددان معروف آمریکایی Peter Brandt، بیت کوین مسیر حرکت به سطح 100 هزار دلار را شروع خواهد کرد.

پیتر معتقد است که بیت کوین مسیر جدیدی را شروع کرده و می تواند اتفاق تاریخی رقم بخورد. البته دو حالت پیش روی بیت کوین قرار دارد و نسبت به اینکه کدام حالت برای بیت کوین اتفاق می افتد مسیری جدید را طی می کند.

وی معتقد است که رمز ارزها در حال حاضر در حال دست و پا زدن برای صعود هستند و اگر سیر صعودی شروع شود بیت کوین می تواند به 100 هزار دلار برسد. البته خیلی مهم است که کدام حالت اول اتفاق بیفتد.

بیت کوین پنج هزار دلاری!

در حال حاضر قیمت بیت کوین در سطح پایینی قرار دارد و نکته قابل توجه این است که اگر حمایت خود را از دست بدهد امکان ریزش بیشتر نیز وجود دارد و شاید دور از دسترس نباشد که تا جولای سال 2020، بیت کوین پنج هزار دلاری را نیز شاهد باشیم، این پایین ترین سطحی است که می تواند برای بیت کوین اتفاق بیفتد.

در واقع اصلاح قیمتی است که باید برای صعود مجدد انجام شود. هر صعودی در ادامه یک بازه ی نزولی خواهد داشت تا قیمت اصلاح شود و گاهی اوقات تا 80 درصد قیمت نیز ممکن است اصلاح قیمت انجام شود.

این ریزش برای اکثر سرمایه گذاران ترسناک خواهد بود و اگر این اتفاق بیفتد شاید خیلی ها امید خود را نسبت به بیت کوین از دست دهند ولی باید توجه داشت که این ریزش و اصلاح قیمت برای صعود دوباره بیت کوین ضروری است.


حالت بعدی زمانی اتفاق می افتد که بیت کوین حمایت خود را از دست ندهد و مقاومت پیش روی خود را پشت سر بگذارد.

در این حالت بیت کوین ریزش زیادی نخواهد داشت و می تواند سیر صعودی خود را بدون چالش بزرگی شروع کند. البته اگر مشکل فاندمنتالی برای شبکه اتفاق نیفتد. خیلی ها معتقدند که بیت کوین بعد از هاوینگ قیمت بسیار بالایی به خود می گیرد. این پیش بینی درست است اما مدتی پس از هاوینگ سیر صعودی شروع خواهد شد و یک دوره ی رکودی بعد از هاوینگ اتفاق خواهد افتاد.
منبع Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت