بیت کوین در 95 درصد مواقع، برای افراد سودآوری داشته است!

راهنمای مطالعه

بازار رمز ارز این روزها در شرایط متفاوتی به سر می برد. تنها سه روز تا هاوینگ (Halving) بیت کوین (BTC) زمان باقی مانده و قطعا این رویداد می تواند بازار رمز ارز و روند آتی بیت کوین را متحول کند. در حال حاضر با توجه به شرایط موجود، شاخص فومو (FOMO) بازار افزایش یافته و افراد از ترس جا ماندن از بازار در حال خرید و جمع آوری بیت کوین می باشند. همین موضوع باعث شده که فیلیپ سوئیفت (Philip Swift)، تحلیل گر بازار رمز ارز در رابطه با بازه های سود دهی بیت کوین به جمع آوری اطلاعات بپردازد.

فیلیپ در رابطه با بررسی خود بیان کرد که با توجه به اینکه بیت کوین توانست در 24 ساعت گذشته برای لحظاتی وارد کانال ده هزار دلار شود، و فرض را بر این موضوع بگذاریم که در روزهای آتی بتواند در کانال ده هزار دلار تثبیت شود، می توان گفت که بیت کوین در 95.4 درصد اوقات از زمان شروع به فعالیت تاکنون، برای سرمایه گذاران با سود همراه بوده است. بیت کوین در حدود 11 سال فعالیت خود، تنها در اواخر 2017 تا اوایل 2018 و همچنین در میانه ی سال 2019، با عدم سود دهی همراه بوده است.

آن روی سکه، آلت کوین ها
فیلیپ در بررسی خود به تحلیل آلت کوین ها نیز پرداخت. طبق آمار منتشر شده، آلت کوین ها شرایط کاملا متفاوتی با روند بیت کوین داشته و اکثر آن ها توانایی سودآوری نداشتند. بیت کوین کش (BCH) به عنوان یکی از پیشتازان آلت کوین ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بیشتر از دو سوم از بازه ی فعالیت خود برای سرمایه گذاران، با ضرر همراه بوده است. این روند برای اکثر آلت کوین ها صادق است.

منبع: bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت