تحلیلگر با سابقه بازار رمز ارز ها پیش بینی جدیدی ارائه داد!

تحلیلگر با سابقه بازار رمز ارز ها پیش بینی جدیدی ارائه داد!

تحلیلگر با سابقه بازار رمز ارز ها پیش بینی جدیدی ارائه داد!

راهنمای مطالعه

در ابتدای سال 2018، اکثر فعالان بازار ارزهای دیجیتال تصور می کردند که قیمت بیت کوین (BTC) بسیار صعود خواهد کرد. رشد چند برابری قیمت بیت کوین در سال 2017، باعث به وجود آمدن چنین تصوری شد. رشد بیت کوین در آن زمان باعث افزایش قیمت نجومی آلت کوین ها نیز شده بود.

اما در ابتدای سال 2018 روند بازار برخلاف تصور اکثریت حرکت کرد و کاهش قیمت رمز ارزها شروع شد. بسیاری از تحلیل گران از این وضعیت ناراحت بودند. بیت کوین و بازار رمز ارز عملا وارد دوره ی بازار خرسی شده بود.

اما سوال اصلی این بود که بازار رمز ارزها تا کجا ریزش خواهد داشت؟

اظهار نظرهای مختلفی در این رابطه از سوی تحلیل گران انجام شد. برخی از آن ها پیش بینی کردند که بیت کوین تا هزار دلار ریزش خواهد کرد، برخی دیگر 8 هزار دلار را پیش بینی کرده بودند و پیش بینی های دیگری که حول این موضوع انجام شده بود.

اما در این میان، تریدر و تحلیل گر بازار ارزهای دیجیتال به نام مستعار SmartContracter در ژوئن 2018 پیش بینی کرد که بیت کوین تا 3 هزار دلار ریزش خواهد کرد.
در دسامبر همان سال بیت کوین به کف قیمت 3 هزار دلار رسید و بعد از آن روند صعودی خود را آغاز کرد. اکنون بعد از مدت ها SmartContracter با پیش بینی جدید برگشته است.

بیت کوین به راحتی از 10 هزار دلار عبور خواهد کرد و به سطوح قیمتی بالا می رسد.

این شخص در توییتی که در جمعه ی گذشته منتشر کرد، اشاره کرد که روند صعودی کنونی در سال 2020 ادامه دار خواهد بود.

طبق تحلیل وی نمودار بیت کوین توانسته نقاط کلیدی بازگشت را بشکند. وی شاخص هایی صعودی بیت کوین را بسیار شبیه به دسامبر 2018 می داند زمانی که روند صعودی بیت کوین شروع شده بود.

وی ادعا کرده که بیت کوین در اواسط سال 2020 و بعد از هاوینگ پیش رو تا 14 هزار دلار افزایش قیمت خواهد داشت. در ادامه ی روند صعودی اگر بیت کوین بتواند نقطه مقاومتی 14 هزار دلار را که بسیار سطح مستحکمی به شمار می آید پشت سر بگذارد، دوباره 20 هزار دلار را به عنوان بالاترین قیمت ثبت شده در تاریخ بیت کوین خواهد دید.
منبع newsbtc

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]