تحلیلگر مشهور: قیمت بیت کوین کمتر از 8200 دلار نخواهد شد!

تحلیلگر مشهور قیمت بیت کوین کمتر از 8200 دلار نخواهد شد!

راهنمای مطالعه

پلن‌ بی (PlanB)، تحلیلگر مشهور توییتری و خالق مدل انباشت به عرضه (S2F) اخیرا تازه ترین پیش بینی خود را درباره قیمت بیت کوین ارائه کرد. در این راستا او گفت که قیمت بیت کوین پایین تر از 8200 نخواهد رفت، پادشاه رمز ارزها در یک هفته گذشته 10 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.

پلن بی در توییت خود از 8200 به عنوان کف قیمت نام برد. این صحبت زمانی بیان شد که قیمت بیت کوین حمایت 9000 دلاری را شکست. پلن بی توضیح داد: کف قیمت 8200 دلاری همچنان محکم ایستادگی می کند. شکسته شدن آن هرگز اتفاق نیافتاده است. توجه کنید که این موضوع ربطی به (مدل) انباشت به عرضه ندارد.

پیش بینی پلن بی براساس اطلاعات تاریخی درباره عبور نکردن قیمت بیت کوین از میانگین متحرک دویست هفته ای نشات می گیرد، به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که به احتمال خیلی کمی قیمت بیت کوین به روند نزولی خود ادامه دهد و کف قیمت جدیدی را در سال 2020 ثبت نماید.

شکستن این میانگین متحرک سبب تردید در پیش بینی های مدل انباشته به عرضه نیز می شود. پلن بی یکی از دقیق ترین تحلیلگران پادشاه رمز ارزهاست، طبق این مدل او پیش بینی می کند که بیت کوین در پایان سال 2021 به 100 هزار دلار خواهد رسید.

قیمت بیت کوین بالاتر از 8200 باقی می ماند

براساس اظهارنظر دیگری از پلن بی در ماه فوریه، او اعلام کرد که قیمت بیت کوین بالاتر از 8200 باقی می ماند و بعد از هاوینگ نیز رقمی بالاتر از ده هزار را شاهد خواهیم بود.

آلت کوین ها نیز همانند پادشاه رمز ارزها در وضعیت خوبی قرار ندارند. همچنین در دو هفته گذشته، ارزش این بازار با افزایش 300 میلیون دلاری توانست به رقم 248 میلیارد دلار برسد.

رمز ارز شماره دو بازار یعنی اتریوم، از ابتدای سال 2020 روند ثابتی را تجربه می کرد اما این ارز نیز با کاهش 10 درصد در این چند روز رو به رو شد. همچنین بیت کوین اس وی، ایاس و لایت کوین در این زمان 15 درصد کاهش قیمت را تجربه کردند.

اگر این روند نزولی ادامه پیدا کند، سودهای حاصل از افزایش قیمت آلت کوین ها از بین خواهد رفت. جالب است بدانید که روند نزولی تنها شامل رمز ارزها نبوده و بازارهای سهام نیز گرفتار همین مشکل شده اند.

به نظر شما، آیا قیمت بیت کوین به زیر 8.200 دلار خواهد رسید؟ در کامنت نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت