تعداد نهنگ های بازار بیت کوین به بیشترین میزان در دو سال گذشته رسیده است!

تعداد نهنگ های بازار بیت کوین به بیشترین میزان در دو سال گذشته رسیده است!

راهنمای مطالعه

آخرین اطلاعات و آمار منتشر شده توسط شبکه ی تحلیلی Glassnode حاکی از آن است که تعداد نهنگ های بازار بیت کوین (BTC) به بیشترین میزان خود در دو سال گذشته رسیده است. در این بررسی عنوان نهنگ به شخصی نسبت داده می شود که حداقل 1000 واحد بیت کوین داشته باشد. در حال حاضر تعداد افرادی که این میزان بیت کوین را در کیف پول های خود دارند برابر با 1850 نفر می باشد. البته شایان ذکر است که این تعداد در واقع نشان دهنده ی تعداد آدرس ها می باشد و یک شخص ممکن است چند آدرس با این مشخصات داشته باشد. بنابراین اظهارنظر در رابطه با تعداد اشخاص عملا امری غیرممکن است. پیش از هاوینگ سال 2016 تعداد نهنگ های بازار رشد چشمگیری داشت و این بار نیز یک ماه مانده به هاوینگ 2020 این اتفاق تکرار شده و می توان امیدوار بود که روند بیت کوین این بار نیز مانند هاوینگ های گذشته می باشد. Glassnode در این رابطه بیان کرد:

“روند بازار نشان دهنده ی این است که علی رغم شرایط نامطمئن و پر ریسک بازار، نهنگ ها به آینده ی بیت کوین و افزایش قیمت آن امیدوار هستند.”

پیشتر نیز یکی از نهنگ های بازار با نام کاربری J0e007 در رابطه با بیت کوین اظهار نظر کرد و گفته بود که بیت کوین دیر یا زود به 100 هزار دلار خواهد رسید. در زمان نگارش این خبر بیت کوین در بازه ی 6850 تا 7050 در حال نوسان است و نتوانست از سد مقاومتی 7500 دلار عبور کند. در حال حاضر فقط نهنگ ها نیستند که امیدوار به آینده ی بیت کوین می باشند. Glassnode در ماه گذشته نیز بررسی در رابطه با آدرس هایی که حداقل یک بیت کوین دارند انجام داد و این آدرس ها نیز رو به افزایش می باشند. در واقع جو بازار به سمت نگهداری و ذخیره سازی بیت کوین حرکت کرده است.

منبع: Cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]