تون ویس: بیت کوین به 2800 دلار خواهد رسید!

تون ویس بیت کوین به 2800 دلار خواهد رسید!

رسیدن بیت کوین (BTC) به قیمت 2800 دلار پیش از هاوینگ نه عجیب است نه ترسناک، بلکه مفید نیز می تواند باشد. این ها اظهار نظراتی بود که تون ویس (Tone Vays) یوتیوبر معروف و فعال حوزه بازار رمز ارز در آخرین قسمت از ویدئوی خود بیان کرد. وی افزود که چشم انتظار رسیدن بیت کوین 2 هزار دلاری است.

ویس: منتظر بیت کوین 2800 دلاری خواهم بود!

از دیدگاه ویس، بیت کوین هنوز پتانسیل ریزش قیمت حتی تا 50 درصد را پیش از هاوینگ دارد. وی در این باره گفت:

“رسیدن بیت کوین به 2800 دلار بعد از هاوینگ بسیار ترسناک است، اما پیش از هاوینگ اصلا ترسناک نیست و محتمل است. به نظر من این اتفاق خواهد افتاد. حتی ممکن است چند روز مانده به هاوینگ اما اتفاق خواهد افتاد.”

نکته جالب این است که ویس پیشتر در یکی از ویدئوهای خود اشاره کرده بود که احتمال ریزش بیت کوین به زیر 5 هزار دلار وجود دارد اما کمتر کسی به گفته های وی توجه کرد. این بار ویس در ادامه پیش بینی خود بیت کوین 2800 دلاری را قبل از هاوینگ پیش بینی کرده و رسیدن به این قیمت را برای آینده ی بازار سودمند می داند.

ویس در این مورد تنها نیست و تحلیل گران به نام دیگری نیز ریزش بیشتر بیت کوین را پیش بینی کرده اند. ویلی وو (Willy Woo) نیز پیشتر بیان کرده بود که قبل از هاوینگ احتمالا شاهد ریزش بیشتر بیت کوین خواهیم بود.

وو در توییتی که منتشر کرده بود بیان کرد:

“احتمالا هنوز تا کف قیمت باقی مانده، اما بعد از رسیدن به کف قیمت، بازار برای رشد و صعود آماده خواهد شد و بیت کوین سال خوبی را پشت سر خواهد گذاشت.”
منبع cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *