جان مکافی پیش‌بینی خود را تغییر داد؛ بیت کوین ۲ میلیون دلاری در راه است!

جان مکافی پیش‌بینی خود را تغییر داد؛ بیت‌ کوین ۲ میلیون دلاری در راه است!

راهنمای مطالعه

سال ۲۰۱۷ بود که بیت‌ کوین طی یک روند صعودی به بالاترین قیمت‌ها رسید و هر هفته به قیمت‌های جدیدی دست پیدا می‌کرد و از قیمت های ۱۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ دلار عبور کرد. این افزایش قیمت‌ها باعث شد خیلی از افراد پیش‌بینی‌های عجیب و غریبی داشته باشند. یکی از این پیش‌بینی‌ها برای فعال حوزه ارزهای دیجیتال، جان مکافی بود. وی اظهار داشت قیمت بیت کوین تا انتهای سال ۲۰۲۰ به یک میلیون دلار خواهد رسید.

خیلی از افراد دیگر به این پیش‌بینی‌ خندیدند ولی مک‌آفی همچنان بر نظرات خود تأکید دارد. وی حتی پیش‌بینی خود را افزایش داده است.

جان مکافی: به اعداد و ارقام توجه کنید!

جان مکافی طی مصاحبه با AIBCSummit اظهار داشت: به اعداد و ارقام توجه کنید. اگر بیت‌ کوین تا انتهای سال ۲۰۲۰ به ۲ میلیون دلار نرسد بایستی گفت ریاضیات دارای نقص و اشتباه است که ناامیدکننده است. وی با اشاره‌ به کامیابی بیت‌ کوین، از پیش بینی خود دفاع کرد.

مک‌آفی در مصاحبه ای با فوربز اذعان داشت: بایستی واقع بین باشیم. فقط ۲۱ میلیون بیت کوین وجود دارد و از این تعداد ۷ میلیون آن برای همیشه گم شده یا از دست رفته است. در صورتی که ساتوشی نیز مرده باشد، چند میلیون دیگر نیز به این تعداد اضافه می‌شود.

با توجه به صحبت‌های مکافی میتوان گفت با افزایش تقاضا برای بیت کوین و موضوع کمیاب بودن آن باعث می‌شود قیمت این ارز دیجیتال افزایش را تجربه کند. با این حال مکافی بر روی پیش بینی خود همچنان تاکید دارد ولی با توجه به مدل های مختلف دیگر اینطور به نظر می‌رسد که بسیار بعید است که تا انتهای سال ۲۰۲۰ قیمت بیت کوین به یک میلیون دلار برسد. مگر اینکه در سیستم مالی ارزهای سنتی فروپاشی گسترده‌ای رخ دهد و در راستای آن پذیرش سریع و جهانی رمز ارزها را شاهد باشیم.

نظر سایر تحلیلگران

یکی دیگر از تحلیلگران موسسه مالی مستقر در مونیخ، Bayerische Landesbank اظهار داشت در هاوینگ بعدی با در نظر گرفتن رابطه نرخ تورم نسبت به ارزش بازار، باعث می‌شود قیمت بیت‌ کوین به ۹۰ هزار دلار برسد.

این تحلیلگر اذعان داشت در هاوینگی که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۴ رخ دهد، قیمت بیت‌ کوین به یک میلیون دلار می‌رسد.

یکی دیگر از فعالان حوزه ارزهای دیجیتال (هارولد برگر) در مقاله ای به اسم مسیر رشد طبیعی بلندمدت بیت‌ کوین، بیان کرد از لحاظ لگاریتمی بیت‌ کوین حداقل تا سال ۲۰۲۸ به یک میلیون دلار نخواهد رسید.

شرکت بایت‌تری (Bytetree) نیز بیان کرد نرخ سود سالانه بیت‌ کوین به ۱۱۵ درصد رسیده است و بیت‌ کوین بالاخره تا سال ۲۰۲۹ می‌تواند به قیمت ۷ رقمی دست یابد.
منبع ethereumworldnew

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت