جو مثبت حاکم بر جامعه رمز ارز، عامل اصلی روند صعودی اخیر!

جو مثبت حاکم بر جامعه رمز ارز، عامل اصلی روند صعودی اخیر!

راهنمای مطالعه

طبق اطلاعات و آمار منتشر شده، شرایط و جو روانی حاکم بر بازار بیت کوین (BTC) بعد از سومین هاوینگ (Halving) این رمز ارز بسیار مثبت می باشد. سرمایه گذاران و فعالان این حوزه صحبت هایی که پیرامون روند آتی بیت کوین ارائه می دهند در سطح بسیار بالایی قرار دارد و به بیشترین میزان از حیث مثبت بودن طی 2.5 سال گذشته رسیده است. در حالی که پیش از هاوینگ، اکثر تحلیل گران معتقد به شرایط نابسامان این رمز ارز بعد از رویداد هاوینگ داشتند، اما تا به اینجای کار شاهد روندی کاملا مساعد هستیم.

شرایط روانی بازار

جاشوآ فرانک (Joshua Frank)، تحلیل گر معروف بازار رمز ارز در مصاحبه ای که با شبکه خبری Cointelegraph انجام داد بیان کرد که شاخص میانگین 30 روزه ی احساسات بازار در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و از این حیث به یک رکورد جدیدی دست پیدا کرده است. علاوه بر شاخص احساسات، حجم توییت های منتشر شده در 30 روزه گذشته نیز در رابطه با بیت کوین به بیشترین میزان در سال جاری رسیده است. تنها در 17 می 31 هزار توییت در حوزه ی بازار رمز ارز با کلمات کلیدی همچون بیت کوین، طلا، هاوینگ و ترید منتشر شد.

در میان توییت های منتشر شده، افراد معروف و تاثیر گذاری همچون جی کی رولینگ (Jk Rowling) و ایلان ماسک (Elon Musk) نیز دیده می شوند.

فرانک در انتهای مصاحبه ی خود بیان کرد که شرایط موجود باعث تقویت روند گاوی بازار خواهد شد و شاهد افزایش قیمت بیت کوین خواهیم بود. وی بیان کرد که با بررسی های عمیق تر مشخص می شود که بین میزان خبرهای مثبت منتشر شده و افزایش قیمت بیت کوین هم بستگی معناداری وجود دارد. وی معتقد است تا زمانی که چنین شرایط روانی مثبتی بر بازار حاکم است، روند صعودی بیت کوین به قوت خود باقی خواهد ماند.

منبع: Cointelegraph

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت