حال و روز بد بیت کوین کش، کاهش شدید ارزش در مقابل بیت کوین!

راهنمای مطالعه

این روزها بیت کوین کش (BCH) در شرایط نامساعدی به سر می برد و جامعه ی این رمز ارز از وضعیت به وجود آمده به شدت ناراضی هستند. زک ووئل (Zack Voell)، تحلیل گر شبکه ی تحلیلی و خبری کوین دسک (CoinDesk) در آخرین پست خود به بحث پیرامون شرایط فعلی بیت کوین کش و وضعیتی که در حال حاضر در آن قرار دارد پرداخت. طبق آمار منتشر شده توسط ووئل، ارزش بیت کوین کش در مقابل بیت کوین (BTC) به پایین ترین حد خود رسیده است. در بازار یکی از معیارهای اصلی سنجش قیمت، ارزش رمز ارز در مقابل بیت کوین به عنوان رمز ارز پایه می باشد.

روند نزولی بیت کویش کش بعد از هاوینگ

طبق گزارش ووئل، زمانی بود که هر واحد بیت کوین کش به اندازه 0.3 بیت کوین ارزش داشت. اما بیت کوین کش از آن روزها بسیار فاصله گرفته و در حال حاضر هر واحد از این رمز ارز، معادل 0.024 واحد بیت کوین ارزش گذاری می شود.

ووئل در گزارش خود بیان کرد که علی رغم رشد خوب بیت کوین کش در ابتدای سال جاری، روند نزولی این رمز ارز به سرعت آغاز شد و شدت اصلی آن بعد از رویداد هاوینگ (Halving) اتفاق افتاد. بعد از هاوینگ، هش ریت شبکه ی بیت کوین کش به شدت کاهش یافت به طوری که بحث های زیادی در رابطه با تضعیف امنیت شبکه در گزارش های متعددی بیان می شد. در واقع این شبکه به شدت در مقابل حمله ی 51 درصدی آسیب پذیر بود. این حمله زمانی قابل انجام است که شخص یا گروهی از اشخاص کنترل بیش از 50 درصد هش ریت کل شبکه را در اختیار بگیرند.

علاوه بر کاهش هش ریت شبکه و مهاجرت ماینرها به سمت رمز ارزهای دیگر، روند عرضه ی بیت کوین کش به بازار نیز شدت گرفت و در بازه ی زمانی کوتاهی حجم زیادی از این رمز ارز برای فروش به بازار تزریق شد. در نتیجه بیت کوین کش با کاهش قیمت روبرو شد. سایمون ددیک (Simon Dedic)، موسس شرکت Blockfyre در این رابطه بیان کرد که شرایط بیت کوین کش به گونه ای است که به زودی شاهد خروج آن از لیست ده رمز ارز برتر بازار خواهیم بود.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت