خریدهای نجومی و ادامه ی جاه طلبی های شرکت Grayscale!

راهنمای مطالعه

شرکت سرمایه گذاری Grayscale پس از رویداد هاوینگ (Halving) ماه می سال جاری توانست در حدود نیم میلیارد دلار بیت کوین (BTC) خریداری کند. این شرکت تنها در این هفته، بیت کوین را در حدود سه برابر بیشتر از عرضه ی ماینرها خریداری کرد. کوین روک (Kevin Rooke)، تحلیلگر به نام بازار رمز ارز، در تاریخ 25 ژوئن با انتشار توییتی بیان کرد که این شرکت سرمایه گذاری در هفته گذشته با ادامه ی روند خریدهای نجومی خود، 19879 بیت کوین به ارزش 182 میلیون دلار خریداری کرده است و تعداد کل بیت کوین های خود را تقریبا به 400 هزار واحد رساند.

روک در توییتر خود نوشت:

” باور کردنی نیست. این شرکت 19879 بیت کوین خریداری کرده، در حالی که ماینرها در همین زمان 7081 بیت کوین تولید کردند. این شرکت به روند خریدهای نجومی خود ادامه می دهد.”

روک اظهار داشت که Grayscale نه تنها می تواند مقادیر انبوهی از رمز ارزها را خریداری کند، بلکه اکنون نیز این کار را با فاصله 280 درصدی نسبت به بیت کوین جدید استخراج شده انجام می دهد. Hodlonaut دیگر فعال بازار رمز ارز خاطرنشان کرد که شرکت Grayscale به تنهایی کل بیت کوین های استخراج شده به علاوه 14 هزار واحد از زمان هاوینگ را خریداری کرده است.

روند رو به رشد Grayscale در سال جاری

Grayscale از هاوینگ ماه می، در مجموع 53،588 بیت کوین خریداری کرده است و یا به عبارتی دیگر، به طور میانگین 1190 بیت کوین در روز. در صورت ادامه خرید با همین نرخ روزانه، تا ژانویه سال 2021، 3.4 درصد از میزان بیت کوین های در گردش جهان را که معادل 625،069 بیت کوین است، به خود اختصاص می دهد و این رقم برای سال 2024 به ده درصد از کل ظرفیت جهانی می رسد. بنیانگذار Grayscale، باری سیلبرت (Barry Silbert) در ماه می بیان کرده بود كه این صندوق در سه ماهه دوم خریدهای خود را افزایش دهد و به نظر می رسد كه روی حرفش ایستاده است.

این شرکت سرمایه گذاری اعلام کرد که از 25 ژوئن دارایی 4.1 میلیارد دلاری تحت مدیریت دارد، این بدان معنا می باشد که ارزش Grayscale تقریبا 2.1 میلیارد دلار نسبت به ماه می 2019 بیشتر شده است.

صندوق اتریوم شرکت Grayscale نیز، 396 میلیون دلار اتریوم دارا می باشد. کوین تلگراف گزارش داد که این شرکت از 5 ژوئن سال جاری تا به امروز نزدیک 110 میلیون دلار اتریوم خریداری کرده است.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت