دمیستر: بیت کوین 50 هزار دلاری، دور از دسترس نیست!

راهنمای مطالعه

تور دمیستر (Tuur Demeester)، سرمایه گذار و فعال بازارهای مالی در آخرین صحبت خود که در کانال یوتیوب منتشر شد، به بحث پیرامون بیت کوین (BTC) و روند آتی این رمز ارز پرداخت. وی معتقد است که رسیدن به قیمت 50 هزار دلار برای بیت کوین، حتمی است و این اتفاق دیر یا زود خواهد افتاد. وی در صحبت خود به دلایل ادعای خود نیز اشاره کرد. دمیستر همواره یکی از طرفداران بازار رمز ارز و به خصوص بیت کوین به عنوان پیشتاز این عرصه بوده است.

دمیستر در صحبت های خود بیان کرد که شرایط و روند بازار به گونه ای است که نوید از بازگشت بازار گاوی و ماندگار بیت کوین می دهد. وی بر این باور است که قیمت های 3 و 4 هزار دلاری دیگر به خاطره ها پیوسته و به هیچ عنوان در آینده شاهد این سطوح نخواهیم بود. اگرچه دمیستر در صحبت های خود اشاره کرد که اصلاح قیمت بیت کوین در روزهای آتی و شاید ماه های آتی بسیار محتمل است اما در نهایت بیت کوین رشد بسیار چشمگیری خواهد داشت و به 50 هزار دلار خواهد رسید.

چه چیزی باعث افزایش قیمت خواهد شد؟

دمیستر، افزایش علاقه مندی شرکت های حقوقی و موسسات به بیت کوین را دلیل اصلی روند رو به رشد آتی این رمز ارز دانست. وی معتقد است زمانی که شرکت های حقوقی وارد میدان شوند، افراد حقیقی بسیاری نیز به دنبال شرکت ها و موسسات به بازار رمز ارز کشیده خواهند شد. در واقع شاهد عصر جدیدی از پذیرش عمومی بیت کوین و مقبولیت این رمز ارز هستیم. با افزایش پذیرش عمومی و در نتیجه ی آن افزایش تقاضا، ارزش این رمز ارز افزایش خواهد یافت. به خصوص در این برهه که به دلیل هاوینگ (Halving)، شاهد کاهش عرضه نیز هستیم.

وی در انتهای صحبت خود به نقش نهنگ ها نیز اشاره کرد و بیان کرد که نهنگ های بازار قدرتی بیشتر از حد تصور دارند. اگر این اشخاص انگشت شمار در بازار قصد دستکاری قیمت نداشته باشند و باعث ریزش ارزش این رمز ارز به هدف کسب سود بیشتر نباشند، بیت کوین به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. در واقع هم جهتی شرکت های حقوقی و نهنگ های بازار، می تواند بیت کوین را به اوج برساند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت