رائول پال قیمت یک میلیون دلاری را برای بیت‌ کوین تا سال 2025 پیش‌بینی می‌کند!

راهنمای مطالعه

رائول پال (Raoul Pal)، مدیرعامل گروه ریل ویژن (Real Vision Group) با استفاده از تحلیل همبستگی (Regression) بر روی چارت لگاریتمی بیت‌کوین (BTC)، مدلی را ارائه کرده که پیش بینی می‌کند قیمت این رمزارز تا سال 2025 به یک میلیون دلار خواهد رسید. هیجان در بین معامله‌گران رمزارز به ویژه از زمان افزایش قیمت بیت‌کوین درپی سرمایه‌گذاری میلیونی شرکت اسکوئر (Square) بر روی نخستین رمزارز جهان مشهود است. با تداوم قیمت بیت‌کوین در بالای سطح 10 هزار دلار در بازار خرسی سپتامبر، این رمزارز توانسته است روند صعودی بلندمدت خود را حفظ کند.

از زمان ریزش بازار در ماه مارس، بیت‌کوین شتاب خود را از دست نداده و بعد از یک بهبودی اولیه به دلیل نیاز به ایجاد یک منبع ارزشمند و همچنین هیجان در دیفای، این رمزارز به آهستگی اما به طور قطع درحال حرکت برای فتح قیمت‌های بالاتر است. به نظر می‌رسد که این موضوع جرقه‌ای را در ذهن برخی تحلیل‌گران ایجاد کرده که دائماً با ارائه مدل‌ها و چارت‌هایی قیمت 1 میلیون دلاری را برای بیت‌کوین پیش بینی می‌کنند. شاید چند سال پیش مردم پیش‌بینی قیمت یک میلیون دلاری بیت‌کوین توسط جان مک آفی (John McAfee) را مضحک می‌دانستند، اما امروز بسیاری از معامله‌گران تحقق این هدف را امکان پذیر می‌دانند.

به عنوان مثال، رائول پال معتقد است که قیمت بیت‌کوین تا سال 2025 به مرز یک میلیون دلار خواهد رسید. این پیش‌بینی براساس یک تحلیل همبستگی بر روی چارت لگاریتمی این رمزارز صورت گرفته که امکان پیش‌بینی آینده این رمزارز براساس عملکرد گذشته را فراهم می‌کند.

این تحلیل‌گر در توئیتی عنوان کرد:

“من فقط از تحلیل همبستگی بر روی چارت لگاریتمی استفاده کردم که نشان می‌دهد که این رمز ارز می‌تواند تا سال 2025 در حدود قیمت یک میلیون دلار معامله شود. شاید همبستگی بر روی چارت‌های لگاریتمی نوعی خطای ریاضی باشد اما این موضوع وابسته به شرایط است.”

اگرچه رائول قبول دارد که در اتکا به این داده‌ها بایستی بیشتر احتیاط کرد، اما از طرفی هم معتقد است که مدلش منطقی است و حداقل، در نگاه اول، او نسبت به افرادی چون مک آفی که توئیت‌‌هایش در رابطه با رمزارزها را بازارگرمی‌‌ و تحت تاثیر مواد روان‌گردان می‌دانند، اعتبار بیشتری دارد. مدل رائول بیانگر یک سناریو رشد چرخه‌ای برای بیت‌کوین است. براساس این مدل، هرچهارسال یک بار، احتمالاً تحت تاثیر هاوینگ، بیت‌کوین دچار افت قیمت، کف سازی، تعادل و بهبود می‌گردد و این رفتار خود را تکرار می‌کند. البته این چرخه برای هولدرهایی که استراتژی بلندمدتی دارند بسیار سودآور است چرا که در هر چرخه کف‌های بالاتری از قیمت شکل می‌گیرد.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت