رشد چشمگیر آدرس‌های بیت‌کوین با موجودی بیشتر از 1000 واحد!

راهنمای مطالعه

براساس گزارش منتشر شده توسط شبکه ی تحلیلی و خبری گلس نود (Glassnode)، تعداد آدرس هایی که بیش از 1000 بیت‌کوین (BTC) موجودی دارند، به بالاترین میزان خود در نه ماه اخیر رسیده است. گلس نود با انتشار نموداری نشان داد که تعداد کیف پول های دارای بیش از 1000 بیت کوین، روند افزایشی شدیدی داشته و توانست به سطوح بسیار بالایی دست پیدا کند. بسیاری از تحلیل گران معتقدند که این روند رو به رشد، با توجه به شرایط بازار و دوران پس از هاوینگ (Halving)، ادامه دار خواهد بود.

رشد چشمگیر نهنگ های بیت کوین!

گزارش گلس نود بیان می کند که در حال حاضر 2170 کیف پول بیت‌کوین وجود دارد که میزبان چنین حجمی از دارایی می باشد. لازم به ذکر است که یک روز پیش از ثبت رکورد جدید، تعداد آدرس های بیت کوین 2168 بود. به عبارت دیگر، دو سرمایه گذار دیگر با خرید مقدار زیادی بیت کوین به جمع نهنگ ها پیوستند و یا حتی ممکن است که یک نهنگ بیت کوین های خود را بین چند آدرس پخش کرده باشد.

طبق آمار منتشر شده توسط گلس نود، آخرین باری که این شاخص چنین رکوردی را از خود به جای گذاشت، سپتامبر سال گذشته بود که براساس نمودار در آن زمان 2180 آدرس با چنین حجمی از دارایی وجود داشت.

کاهش مقدار بیت کوین های فعال!

آمار منتشر شده ی دیگری توسط گلس نود نشان می دهد که موجودی بیت کوین های فعال در طی 13 ماه گذشته به کمترین میزان رسیده است. همچنین، این داده ها نشان می دهد که طی یک سال گذشته، سرمایه گذاران کمتری دست به بیت کوین های خود زدند. به نظر می رسد آنها به دنبال هاوینگ سال جاری و کاهش عرضه بیت‌کوین، منتظر هستند که شاهد روند صعودی بزرگی باشند.

منبع: U.today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت