روند افزایشی پذیرش عمومی بیت کوین در سال 2020!

روند افزایشی پذیرش عمومی بیت کوین در سال 2020!

راهنمای مطالعه

سال 2020، علی رغم تمام چالش هایی که به همراه خود داشت، تا به اینجا یک سال متفاوت و می توان گفت به عنوان یک نقطه عطف در روند حرکتی بیت کوین (BTC) در تمام این سال ها بود. بدون شک مهم ترین عامل برای موفقیت یک رمز ارز، افزایش پذیرش عمومی آن است. روندی که در سال جاری برای بیت کوین بسیار مناسب بوده و از حیث پذیرش عمومی، بیت کوین رشد بسیار چشمگیر و فراتر از انتظار داشته است. قطعا بحران پیش آمده ناشی از ویروس کرونا و تضعیف شرایط اقتصادی کشورها بر تقویت این روند بی تاثیر نبوده است. در حال حاضر بیت کوین به عنوان یک دارایی امن شناخته می شود.

رشد شدید پذیرش عمومی بیت کوین

بیت کوین در سال جاری به موفقیت های بسیاری از حیث پذیرش عمومی دست پیدا کرد. همواره بیت کوین و بازار رمز ارز، بستر مورد علاقه ی سرمایه گذاران خرد بود و خبری از ثروتمندان دانه درشت دنیا در بازار رمز ارز منتشر نمی شد. اما در سال جاری، بسیاری از بزرگان اقتصاد دنیا برای سرمایه گذاری وارد بازار رمز ارز و بیت کوین به عنوان پیشتاز این بازار شدند. در کنار این افراد، موسسات حقوقی بسیاری به بازار رمز ارز گرایش پیدا کردند و از این بستر برای متدهای پرداختی خود بهره می برند.

این روزها گزارش هایی نیز مبنی بر افزایش پذیرش رمز ارزها در مراکز تجاری منتشر شده است که خود حاکی از افزایش محبوبیت بیت کوین می باشد. طبق گزارش منتشر شده توسط شبکه ی تحلیلی و خبری CoinATMRadar، تعداد دستگاه های خودپرداز فعال بیت کوین در سراسر دنیا از 8 هزار دستگاه عبور کرد. در حال حاضر 8208 دستگاه خودپرداز در 73 کشور آماده ی ارائه خدمات برای رمز ارزهایی همچون بیت کوین، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH)، مونرو (XMR)، لایت کوین (LTC) و دیگر رمز ارزهای برتر بازار می باشند. درصد زیادی از این دستگاه ها در کشور آمریکا نصب و راه اندازی شده است.

تمام شرایط، حاکی از افزایش پذیرش عمومی و مقبولیت بیت کوین است. روندی که قطعا باعث افزایش تقاضا برای این رمز ارز خواهد شد. سال 2020 از این بابت می تواند نقطه عطف بیت کوین تلقی شود که روند افزایشی تقاضا با کاهش عرضه همراه شده است. در سال جاری شاهد سومین رویداد هاوینگ (Halving) بیت کوین بودیم. رویدادی که نتیجه ی آن کاهش 50 درصدی عرضه ی بیت کوین می باشد. بسیاری از تحلیل گران معتقدند که تقاضای شکل گرفته و به دنبال آن کاهش عرضه ی بیت کوین، می تواند در میان مدت باعث جهش قیمت بیت کوین شود.

منبع: Cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]