شواهد بازار گاوی در بازار نزولی اخیر!

راهنمای مطالعه

علی رغم ریزش اخیر بیت کوین (BTC) در 48 ساعت گذشته، نشانه هایی وجود دارد که حاکی از روند صعودی این رمز ارز می باشد. تحلیلگران با انتشار مطالبی به بحث و تبادل نظر پیرامون این موضوع پرداختند. تیموسی پیترسون (Timothy Peterson)، مدیر دارایی شرکت Alternative Advisors، در آخرین مصاحبه ی خود به نشانه های بازار گاوی که در حال حاضر در بازار مشاهده می شود، اشاره کرد.

نشانه های بازار گاوی

وی در صحبت خود بیان کرد که شاخص میانگین حرکتی 200 روزه ی بیت کوین، همواره به عنوان یک عامل اصلی برای تشخیص نقاط مقاومتی و حمایتی بوده و استفاده می شود. در حال حاضر با توجه به تحلیل های انجام شده، نقطه مقاومتی اصلی بیت کوین در مرز 8 هزار دلار قرار دارد و از ریزش بیشتر جلوگیری خواهد کرد و باعث تقویت روند صعودی خواهد شد. وی شرایط حال حاضر بیت کوین را بسیار شبیه به آوریل 2019 دانست و بیان کرد که انتظار می رود این رمز ارز روند حرکتی مشابه ای را در روزهای آتی داشته باشد.

پیترسون در ادامه ی صحبت خوب به مدل S2F اشاره کرد. وی بیان کرد که سومین رویداد هاوینگ بیت کوین باعث تقویت این مدل خواهد شد و در آینده می تواند ارزش این رمز ارز را به سطوح بسیار بالایی برساند. پلن (PlanB)، خالق مدل S2F پیشتر بیان کرده بود حتی قیمت هایی مانند 288 هزار دلار برای بیت کوین با توجه به کاهش عرضه ی بیت کوین دور از انتظار نیست. البته بسیاری از تحلیل گران نسبت به مدل S2F نقدهایی را وارد کردند و بیان کرده اند که در این مدل فقط به میزان عرضه توجه شده و تقاضا ملاکی برای افزایش قیمت نمی باشد.

سومین هاوینگ

روند نزولی بعد از هاوینگ بیت کوین را بسیاری از تحلیل گران پیش بینی کرده بودند و تا به اینجا نیز این رمز ارز عملکردی فراتر از انتظار داشت. شاخص امنیت بیت کوین نیز با توجه به ریزش هش ریت این شبکه، به یکی از بحث های اصلی بنیادی این روزها تبدیل شده و می توان گفت که وارد روند چرخه ی خاموشی ماینرها شده ایم. بیت کوین برای ثبات شبکه ی خود نیاز به جذب دوباره ی استخراج کنندگان دارد و برای این کار باید قیمت خود را افزایش دهد. روندی که در دو هاوینگ قبلی نیز اتفاق افتاد و انتظار می رود این بار نیز تکرار شود.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت