صنعت ماینینگ چین با شیوع ویروس کرونا مختل شده است!

صنعت ماینینگ چین با شیوع ویروس کرونا مختل شده است!

صنعت ماینینگ چین با شیوع ویروس کرونا مختل شده است!

راهنمای مطالعه

با شیوع ویروس کرونا در چین، دولت مردان این کشور از هر طریقی سعی در کنترل این ویروس و جلوگیری از نشر آن دارند. با وضعیت به وجود آمده، بسیاری از کسب و کارها تعطیل و یا از میزان فعالیت های آنان کاسته شد. افراد در شهرهای قرنطینه شده امکان رفتن به محل کار خود را ندارند.

ژیانگ ژوئر (jiang Zhuoer)، مدیر عامل BTC.top اعلام کرد که یکی از فارم های بزرگ چین به دلیل حوادث اخیر مجبور به خاموشی شد. وی اشاره کرد که افرادی که در محل فارم حضور داشتند بعد از قرنطینه نتوانستند محل کار خود را ترک کنند و دیگر کارکنان نیز اجازه ورود به فارم را برای تعویض شیفت نداشتند. محدودیت های به وجود آمده در نهایت این فارم بزرگ چین را مجبور به خاموشی کرد.

خدمات پس از فروش تجهیزات ماینینگ در چین با اختلال شدیدی مواجه شده است!

تعرفه برق مناسب و دسسترسی آسان به آن در استان های Xinjaing، Mongolia، Yunnan Yunnan و Sichuan باعث شده که چین به قطب ماینینگ دنیا تبدیل شود. شرکت های Bitman و Canaan Creative نیز به عنوان بزرگترین شرکت های فعال در زمینه تجهیزات ماینینگ شناخته شده و در حدود 66 درصد دستگاه های استخراج بیت کوین (BTC) را تولید می کنند.

اما با شیوع ویروس کرونا، فعالیت این شرکت های بزرگ نیز مختل شده و در روزهای اخیر نتوانستند خدمات پس از فروش ارائه کنند. هاوینگ بیت کوین کمتر از 100 روز دیگر اتفاق می افتد و بسیاری از تحلیل گران این اختلال های به وجود آمده در صنعت را پیش زمینه ای برای افزایش نجومی قیمت بیت کوین در آینده می دانند.
منبع cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]