لایت کوین به ارزش 2 میلیارد دلار طی یکسال گذشته فروخته نشده است!

لایت کوین به ارزش 2 میلیارد دلار طی یکسال گذشته فروخته نشده است!

راهنمای مطالعه

اگرچه رمزارز لایت کوین (LTC) در چند روز گذشته رشد خوبی داشته، اما گزارش و آمارهای منتشر شده حاکی از آن است که حجم زیادی از لایت کوین برای مدت طولانی است که در کیف پول ها خوابیده و این روند صعودی اخیر نیز نتوانست سرمایه گذاران را برای فروش تشویق کند.

این روزها حجم تراکنش های لایت کوین در مقابل با سایر رمز ارزهای برتر، اندک است و نهنگ های بسیاری منتظر فرصت مناسب برای تزریق دارایی خود به بازار می باشند.

طبق آخرین تحقیقات انجام شده، از بین 63 میلیون لایت کوینی که در چرخه بازار وجود دارد، در حدود 40 میلیون لایت کوین، حداقل برای مدت یک سال است که در کیف پول ها ذخیره شده و انتقالی صورت نگرفته است.

اکثر انتقالات و خرید و فروش های انجام شده نیز در صرافی ها انجام می شود و  اکثر کسانی که در چند سال گذشته لایت کوین خریداری کرده اند، جزء ذخیره کنندگان به شمار می آیند.

همه چیز برای روند رو به رشد لایت کوین آماده است!

لایت کوین در مسیر جدیدی قدم گذاشته است. بعد از رویداد هاوینگ، برخلاف نظر اکثر تحلیل گران، لایت کوین یک دوره افول را تجربه کرد. اما نمی توان منکر ویژگی های قوی بنیادین لایت کوین شد.

لایت کوین در حال حاضر با 3.3 میلیارد سرمایه در گردش، ششمین رمز ارز بزرگ بازار به حساب می آید. این رمز ارز توسط اکثر صرافی ها پشتیبانی می شود و به عنوان یک کوین قابل اطمینان شناخته شده است.

این روزها نمودار لایت کوین نوید از رشد خوب در آینده ای نزدیک می دهد. در زمان نگارش این خبر لایت کوین در نقطه قیمتی 50.45 دلار خرید و فروش می شود که نسبت به هفته گذشته 16 درصد رشد داشته است. لایت کوین نسبت به بیت کوین نیز رشد داشته و به اصطلاح از منظر ساتوشی نیز افزایش پیدا کرده است. در طی هفته گذشته لایت کوین از 0.005 BTC به 0.006 BTC رسیده است.

آخرین تحلیل ها از لایت کوین نشان از ادامه روند صعودی برای این رمز ارز می باشد. همچنین لایت کوین در میان تریدرهای آسیایی از محبوبیت بسیار بالایی برخودار است.
منبع Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت