مهاجرت ماینرها بعد از هاوینگ، بیت کوین کش و بیت کوین sv!

مهاجرت ماینرها بعد از هاوینگ، بیت کوین کش و بیت کوین sv!

راهنمای مطالعه

با توجه به کاهش اخیر قیمت بیت کوین (BTC) در ماه مارس، کار برای بخش عمده ای از صنعت ماینینگ سخت شده و بخشی از فعالین این حوزه به دلیل کاهش درآمد در حال خروج از این حوزه می باشند.

اما تحلیل ها نشان می دهد با توجه به هاوینگ پیش روی دو رمز ارز بیت کوین کش (BCH) و بیت کوین اس وی (BSV) و کاهش 50 درصدی درآمد استخراج کنندگان این دو رمز ارز، احتمال سوییچ کردن استخراج کنندگان آن ها به بیت کوین وجود خواهد داشت و کار برای ماینرهای بیت کوین سخت تر نیز خواهد شد.

بیت کوین در حال حاضر از حیث استخراج در چرخه ی خاموشی به سر می برد و تا زمانی که بالانسی بین سختی شبکه و قیمت بیت کوین شکل نگیرد، این روند ادامه دار خواهد بود.

هرچند بیت کوین توانست بعد از گذشت دو هفته از ریزش تاریخی خود که به نقطه ی 3700 دلار رسیده بود، تا 70 درصد ارزش خود را بازیابی کند. اما این میزان همچنان برای ماینرها رضایت بخش نیست و به دلیل هزینه ی برق بالا و استهلاک دستگاه ها، استخراج کنندگان خرد مجبور به ترک این حوزه می شوند.

مهاجرت ماینرها بعد از هاوینگ، بیت کوین کش و بیت کوین sv!

سختی شبکه نیز به خاموشی ماینرها واکنش مثبت نشان داده و در حال کاهش می باشد. کاهشی که برای مدت ها شاهد آن نبودیم. چرخه ی خاموشی ماینرها بارها در گذشته پیش آمده و این بار نیز بعد از رسیدن به تعادل به پایان می رسد و صنعت استخراج بیت کوین بار دیگر به شرایط مساعد خود برخواهد گشت.

بیت کوین کش و بیت کوین اس وی، در انتظار هاوینگ

بیت کوین کش و بیت کوین اس وی، هر دو در انتظار هاوینگ می باشند و طبق تحلیل های انجام شده با توجه به قیمت فعلی این دو رمز ارز و کاهش 50 درصدی درآمد ماینرها بعد از هاوینگ، به احتمال زیاد بسیاری از استخراج کنندگان این دو رمز ارز به سمت استخراج بیت کوین روانه می شوند و موقتا باعث افزایش سختی شبکه شده و روند چرخه ی خاموشی ماینرها را طولانی تر خواهند کرد.

هاوینگ بیت کوین یک ماه پس از هاوینگ دو رمز ارز نام برده انجام می شود و استخراج کنندگان سعی خواهند کرد که از این فرصت یک ماهه نهایت استفاده را ببرند. این فرآیند موقتی بوده و تنها باعث خواهد شد که چرخه ی خاموشی ماینرها طولانی تر از حد معمول شود.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت