هاوینگ، شرایط را برای بیت کوین کش بیش از پیش دشوار کرد!

راهنمای مطالعه

امروز برای بازار رمز ارز و جامعه ی بیت کوین کش (BCH) روز بسیار مهمی بود. این رمز ارز اولین هاوینگ خود را تجربه کرد و در بلوک شماره ی 630،000، این اتفاق افتاد. طی این فرآیند پاداش هر بلوک از شبکه ی بیت کوین کش به 6.25 واحد کاهش یافت. استخر بزرگ Antpool، وظیفه ی استخراج این بلوک را برعهده داشت. بیت کوین کش اولین هاوینگ خود را تجربه کرده و جامعه ی این رمز ارز منتظر واکنش بیت کوین کش به این فرآیند هستند. برای بسیاری از رمز ارزها به خصوص بیت کوین، هاوینگ همواره باعث افزایش قیمت و ارزش آن شده و می توان گفت که از هاوینگ به عنوان یک اتفاق خوب در بازار رمز ارز یاد می شود. اما علی رغم جذابیت هاوینگ برای بازار، این فرآیند چندان برای استخراج کنندگان جذاب نیست و اکثر اوقات باعث دردسر آن ها می شود. اما این بار بیت کوین کش در شرایط بسیار نامساعدی از این حیث به سر می برد. در حال حاضر با توجه به ریزش اخیر بازار، درآمد استخراج کنندگان بیت کوین کش کاهش یافته بود و هاوینگ نیز باعث دردسر بیشتر استخراج کنندگان شده است. برای درک بهتر این موضوع باید اشاره کرد که در حال حاضر هر بلوک بیت کوین کش با توجه به قیمت فعلی این رمز ارز در زمان نگارش این خبر، تنها 1703 دلار پاداش برای استخراج کنندگان به همراه خواهد داشت در حالی که پاداش فعلی هر بلوک بیت کوین در حدود 91 هزار دلار است. با فرض هاوینگ یک ماه آینده این پاداش به 45 هزار دلار خواهد رسید و همچنان اختلاف بسیار قابل توجهی با پاداش شبکه ی بیت کوین کش خواهد داشت. البته باید ذکر کرد که عوامل دیگری همچون هش ریت و سختی شبکه نیز بر درآمد استخراج کنندگان تاثیر خواهد گذاشت اما هیچ کدام از این عوامل توانایی جربان اختلاف فاحش پاداش بلوک این دو رمز ارز را ندارد. به همین دلیل است که در حال حاضر بسیاری از استخراج کنندگان بیت کوین کش در حال مهاجرت به شبکه ی بیت کوین می باشند و این شرایط کار را برای این رمز ارز دشوارتر خواهد کرد.

شاخص های آماری بیت کوین کش نشان دهنده ی این است که هش ریت شبکه نسبت به بیشترین میزان سال جاری، 30 درصد ریزش داشته و نسبت به بیشترین رکورد ثبت شده، فاصله ی 55 درصدی دارد. طبق نظر تحلیل گران، شبکه ی بیت کوین کش در وضعیت خوبی به سر نمی برد و امنیت آن در هاله ای از ابهام قرار دارد. این رمز ارز برای رهایی از وضعیت فعلی نیاز به افزایش قیمت خواهد داشت تا دوباره جذابیت و انگیزه ی لازم را برای استخراج کنندگان فراهم کند.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت