هاوینگ پیش رو تاثیری بر قیمت بیت کوین نخواهد گذاشت!

هاوینگ پیش رو تاثیری بر قیمت بیت کوین نخواهد گذاشت! - ارز جدید

راهنمای مطالعه

نظرات مختلفی پیرامون هاوینگ (نصف شدن پاداش استخراج) بیت کوین است و یکی از تحلیلگران بازار به نام جیسون ویلیامز (Jason Williams) بر این باور است که هاوینگ پیش رو تاثیر خاصی بر بازار نخواهد داشت. وی بنیان‌گذار صندوق دارایی دیجیتال Morgan Creek Digital است.

یک تحلیلگر دیگر به نام ویلی وو (Willy Woo) اذعان داشت موقعیت فعلی بیت کوین اینطور نشان می‌دهد که صعود شارپی نسبت به دو هاوینگ قبلی در راه است. وی معتقد است این هاوینگ پیش‌رو بسیار خاص تر از هاوینگ های قبلی است.

قیمت حال حاضر بیت کوین از هاوینگ تاثیر نگرفته‌ است!

  یکی از بنیان‌گذاران Morgan Creek Digital به نام آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) بیان کرد هاوینگ پیش رو تاثیر زیادی روی قیمت بیت کوین نخواهد داشت. وی اذعان داشت قیمت حال حاضر بیت کوین از هاوینگ تاثیر نگرفته‌ است.

تاثیر هاوینگ بر قیمت در بلندمدت را میتوان با توجه به یک مدل تاریخی، قطعی دانست. مدل پیش‌بینی انباشت به جریان اینطور نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین بایستی در سال ۲۰۲۰ به ۱۰۰ هزار دلار رسیده باشد.

خالق این مدل PlanB است که در ماه اکتبر بر مدل خود تاکیدی دوباره کرد. همچنین این موضوع را نیز بیان کرد که امکان دارد پس از رویداد هاوینگ پیش‌رو صحت این مدل دچار تزلزل شود.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت