پیش بینی جدید تام لی: بیت کوین در تابستان به 27 هزار دلار خواهد رسید!

پیش بینی جدید تام لی بیت کوین در تابستان به 27 هزار دلار خواهد رسید!

راهنمای مطالعه

تام لی (Tom Lee)، موسس شرکت Global Advisors در مصاحبه ای که با شبکه خبری Yahoo! Finance انجام داد، بیان کرد که بیت کوین (BTC) تا شش ماه آینده 200 درصد رشد خواهد کرد. لی همواره به عنوان یکی از حامیان اصلی بیت کوین در بازار رمز ارز شناخته می شود. وی اشاره کرد که تحلیل های انجام شده و وجود برخی شاخص ها، باعث شده به بیت کوین بسیار خوشبین شود.

لی در ادامه افزود:

” ماه ژانویه، بسیار خوش قدم بوده و بیت کوین توانست در این ماه 26 درصد افزایش قیمت را تجربه کند. در واقع افزایش قیمت تنها دست آورد ماه ژانویه نبود، در این ماه بیت کوین توانست از شاخص میانگین 200 روزه ی خود نیز بالاتر برود و این بسیار خبر خوبی است. کسانی که در بازاراهای مالی فعالیت کنند می دانند گذر از میانگین 200 روزه به معنی بازگشت بازار گاوی است. هرگاه بیت کوین توانست از شاخص میانگین 200 روزه ی خود عبور کند، طی شش ماه آینده ی آن تا 197 درصد رشد داشت.”

شاخص میانگین 200 روزه در بازارهای مالی به عنوان یک سطح مقاومتی بسیار قوی عمل می کند که اکنون بیت کوین این سطح را پشت سر گذاشته است.

پیش بینی جدید تام لی بیت کوین در تابستان به 27 هزار دلار خواهد رسید!

رشد بیت کوین در سال 2020 می تواند بسیار بیشتر از سال 2019 باشد!

بیت کوین تنها در ماه ابتدایی سال 2020 توانست تا 30 درصد رشد کند. در زمان نگارش این خبر این رمز ارز با قیمت 9450 در حال خرید و فروش می باشد. در واقع خیلی از تحلیل گران اعتقاد دارند که از سال 2013 تا به امروز، 2020 برای بیت کوین بهترین ماه ژانویه را به همراه داشت.

لی معتقد است که در سال جاری، بیت کوین سود بیشتری نسبت به سال گذشته برای سرمایه گذاران این حوزه به همراه دارد. سال گذشته بیت کوین در بازه ای توانست سود 300 درصدی داشته باشد، اما لی این رقم را برای سال 2020 بیشتر پیش بینی کرده است.

وی علاوه بر شاخص های موجود که اکثر آن ها نوید از بازار صعودی می دهد، هاوینگ را دلیل اصلی دیگر صعود بیت کوین می داند. بسیاری از تحلیل گران بر این باورند که بعد از هاوینگ و در سال 2021 بیت کوین به 100 هزار دلار خواهد رسید.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت