چمبرز: بیت‌ کوین باتوجه به سیکل‌های گذشته ممکن است تا 7 هزار دلار نیز سقوط کند!

چمبرز: بیت‌ کوین باتوجه به سیکل‌های گذشته ممکن است تا 7 هزار دلار نیز سقوط کند!

راهنمای مطالعه

مدیر عامل شرکت “ADVFN”، «كلِم چمبرز» (Clem Chambers) معتقد است كه بیت‌کوین (BTC) می‌تواند در کوتاه‌مدت در بدترین حالت تا 7 هزار دلار هم سقوط کند اما 10 هزار دلار محتمل‌تر است. چمبرز در این رابطه بیان کرد که که بیت‌کوین، سیکلی ۴ ساله و مربوط به «رویداد هاوینگ» (Halving) را تکرار خواهد کرد:

«بیت‌کوین مثل موشک بالا می‌رود و مثل سنگ پایین می‌آید … این همان چرخه است. این همان مخاطب است. این همان نیروهای هدایت کننده بازار است و بنابراین الگو همان الگوی سال‌های پیش است.»

وی افزود که بیت‌کوین در مرحله Capitulation قرار دارد. این روند زمانی اتفاق میافتد که سرمایه‌گذاران سودهای قبلی خود را بواسطه فروش در بازار نزولی از دست می‌دهند. چمبرز بر این باور است که بیت‌کوین می‌تواند به 7 هزار دلار هم برسد، اما پیشتاز بازار رمز ارز برای مدت زمان طولانی در این سطح باقی نخواهد ماند. چمبرز می‌گوید زمستان رمزارزها فرا رسیده است؛ اما فرصتی است برای جمع‌آوری کوین‌های بیشتر. وی می‌گوید کسانی که بیت‌کوین ۶۰ هزار دلاری را خریده‌اند، باید «مدت طولانی» منتظر بمانند تا پول خود را پس بگیرند.

این تحلیلگر، صحبت‌های «ایلان ماسک» (Elon Musk) و خبرهایی که از چین به گوش می‌رسند را تنها پارازیت می‌داند و می‌گوید که بازار به دلایل فنی حرکت می‌کند و به این مسائل توجه خاصی ندارد اما مردم می‌خواهند افت و خیزهای بازار را به افراد یا محرک‌های دیگری نسبت دهند. اگرچه ممکن است هدف نزولی چمبرز بسیار افراطی باشد؛ اما به نظر می‌رسد نظرات او هم ردیف با صحبت‌های «اسکات مینرد» (Scott Minerd)، مدیر ارشد شرکت سرمایه‌گذاری «گوگنهایم» (Guggenheim) قرار بگیرد که اخیراً بیت‌کوین ۱۰ هزار دلاری را پیش‌بینی کرده بود.

منبع: U.today

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]