3 دلیلی که از ریزش بیت کوین به 3 هزار دلار جلوگیری می کند!

3 دلیلی که از ریزش بیت کوین به 3 هزار دلار جلوگیری می کند!

راهنمای مطالعه

بعد از ریزش شدیدی که بیت کوین (BTC) در بازه ی 12 و 13 مارس داشت، بسیاری از فعالین حوزه رمز ارز اذعان کردند که بیت کوین دوباره تا 3700 دلار ریزش خواهد کرد و این نقطه را به عنوان کف قیمت این رمز ارز معرفی کردند.

اما بیت کوین توانست بر خلاف تمام پیش بینی ها حرکت کرده و خود را تا کانال 6 هزار دلار بالا بکشد. در ادامه به سه دلیلی که باعث جلوگیری از ریزش بیت کوین تا کانال 3 هزار دلار خواهد شد اشاره خواهیم کرد.

کمک مالی فدرال به بازارهای مالی

بعد از تصویب بسته ی حمایتی فدرال و اعلام حمایت همه جانبه ی آن مبنی بر چاپ پول و تزریق آن به اقتصاد، اکثر بازارهای مالی واکنش مثبتی به این قضیه نشان دادند و بیت کوین و بازار رمز ارز نیز از این قاعده مستثنی نبوده و باعث رشد چند درصدی بازار شد. این بسته ی حمایتی و مصوبه ی فدرال، اثر روانی مثبتی در بازارهای مالی ایجاد کرده و تا حدودی توانسته از ریزش بازارها جلوگیری کند.

میانگین 200 هفته ی بیت کوین به عنوان نقطه حمایتی اصلی

یک نکته ی مثبتی که در رابطه با بیت کوین وجود دارد این است که این رمز ارز هم اکنون در بالای میانگین 200 هفته ای خود قرار دارد و همواره این شاخص به عنوان یک نقطه حمایتی بسیار قوی عمل کرده و خواهد کرد. بنابراین بیت کوین به راحتی به زیر این نقطه سقوط نخواهد کرد.

هاوینگ پیش رو!

اگر به تاریخچه ی بیت کوین در سال های گذشته توجه کنیم، هاوینگ همواره توانسته تاثیر مثبتی بر روی وضعیت بیت کوین ایجاد کند. اکنون بعد از گذشت چهار سال بار دیگر به این رویداد مهم نزدیک می شویم. رویدادی که طبق تحلیل کارشناسان می تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین شود. در دو دوره ی گذشته، هاوینگ توانست باعث ایجاد یک جهش قیمتی بسیار چشم گیر شود.
منبع ethereumworldnews

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت