3 دلیلی که باعث تقویت روند صعودی بیت کوین خواهد شد!

راهنمای مطالعه

بیت کوین برخلاف پیش بینی های انجام شده، دوران پساهاوینگ را با روند صعودی شروع کرده و در حال حاضر در تلاش برای ورود به کانال 10 هزار دلار می باشد. این رمز ارز در روزهای گذشته بارها برای ورود و تثبیت جایگاه خود در کانال ده هزار دلار تلاش کرده اما هربار با ریزش وارد سطح 9 هزار دلار شد. در زمان نگارش این خبر بیت کوین در نقطه قیمتی 9480 دلار قرار دارد. شرایط بیت کوین از حیث شاخص های فاندامنتال و تکنیکال به گونه ای است که به نظر می رسد این رمز ارز خود را برای یک روند صعودی قوی آماده می کند.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط فیلیپ سوئیفت (Philip Swift)، تحلیل گر بازارهای مالی، بیت کوین از حیت شاخص TPM (The Puell Multiple) به نقطه ی بسیار مهمی رسیده که نوید از یک روند جهشی در آینده می دهد. اگر به روند گذشته ی بیت کوین و بررسی شاخص TPM بپردازیم، با هربار رسیدن به منطقه ی سبز، بیت کوین در میان مدت وارد یک روند صعودی چشمگیر شد. اکنون در این برهه و بعد از هاوینگ، شاخص TPM به کف نمودار و بازه ی سبز رسیده است و می توان انتظار تکرار روند گذشته را داشت.

علاوه بر شاخص ذکر شده، بیت کوین از حیث شاخص های تکنیکال نیز در نقاط بسیار مساعدی قرار دارد. الکس فیسکام (Alex Fiskum)، سرمایه گذار شرکت Alice Capital در این رابطه بیان کرد که اکثر شاخص های اصلی بیت کوین در وضعیت خوبی قرار دارند. وی در ادامه افزود که اگر اتفاق غیرمنتظره ای در بازار رمز ارز رخ ندهد، انتظار می رود که بیت کوین در میان مدت به نقاط قیمتی بالا دست پیدا کند. الکس افزود که شاخص های RSI و شاخص ترس و طمع حاکی از آن است که روند گاوی بازار فعلا متوقف نخواهد شد.

علاوه بر شاخص های قوی تکنیکال و فاندامنتال، میزان پذیرش عمومی بیت کوین به سطح بسیار بالایی رسیده و گزارش های منتشر شده نشان دهنده ی این موضوع است که در آینده نیز به میزان پذیرش عمومی بیت کوین اضافه خواهد شد. این موضوع با توجه به هاوینگ انجام شده که باعث کاهش عرضه ی بیت کوین شده است همراه شده و افزایش تقاضا می تواند اثرگذاری دو چندانی بر روند قیمتی بیت کوین داشته باشد. بسیاری از تحلیل گران با توجه شرایط تشریح شده، بر این باورند که بیت کوین به روند صعودی خود ادامه خواهد داد و در میان مدت می تواند تا 20 هزار دلار نیز صعود کند.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت