3 عامل صعودی بیت کوین در کوتاه مدت از نظر تحلیل گران!

راهنمای مطالعه

بیت کوین (BTC) طی دو هفته ی گذشته، شرایط نوسانی داشته و روند خاصی را دنبال نکرده است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط Skew.com، در هفته ی گذشته در حدود 250 میلیون دلار تنها در صرافی بیتمکس (BitMEX) نقدینگی به وجود آمد و این شرایط بر کل صرافی ها و بازار رمز ارز حاکم بود. جاش اولزویچ (Josh Olszewicz)، تحلیل گر بازار رمز ارز با انتشار نموداری در توییتر خود به بررسی وضعیت بیت کوین در شرایط کنونی و 3 عاملی که باعث تقویت روند صعودی بیت کوین در کوتاه مدت خواهد شد، پرداخت.

نقاط مقاومتی

این تحلیل گر بیان کرد که در حال حاضر مقاومت های بسیار خوبی در کانال 9 هزار دلار شکل گرفته و از مهمترین این نقاط می توان به 9500 دلار اشاره کرد. وی بیان کرد که در صرافی بیتفینکس (Bitfinex) در سطح 9500 دلار، مقاومت بسیار شدیدی شکل گرفته و می تواند از ریزش این رمز ارز تا حد زیادی جلوگیری کند و باعث تقویت روند صعودی آن شود.

بازگشت ماینرها

این تحلیل گر، بازگشت ماینرها به حوزه استخراج و افزایش هش ریت را نشانه ی بسیار خوبی می داند و معتقد است که بیت کوین می تواند با توجه به شرایط به وجود آمده، رشد خوبی را رقم بزند. در حال حاضر، تمام شاخص های مربوط به اثرات مخرب هاوینگ کم رنگ شده و می توان به تاثیر مثبت کاهش عرضه و اثرگذاری آن بر قیمت بیت کوین، امیدوار بود. در دو هاوینگ قبلی، مدت زمان بیشتری برای بازگشت بیت کوین به شرایط عادی زمان سپری شد و یکی از دلایل اصلی روند فعلی بیت کوین و بازگشت زودهنگام آن، بحث پذیرش عمومی این رمز ارز از جانب مردم است.

افزایش شاخص بورس

علی رغم مشکلاتی که اقتصاد جهانی با آن دست و پنجه نرم می کند، بازار بورس در هفته های گذشته شرایط مساعدی داشته و در حال رشد می باشد. اگرچه در رابطه با همبستگی بین بازار رمز ارز و بازار بورس همواره بین تحلیل گران اختلاف نظر بوده، اما برخی از آن ها با ارائه مستنداتی بیان کردند که در شرایط کنونی، صعود بازارهای مالی می تواند روی یکدیگر تاثیر مثبت بگذارد و بازار رمز ارز نیز قطعا از رشد بازار سهام، سود خواهد کرد.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت