380 میلیون دلار، درآمد صنعت استخراج بیت کوین در ماه مارس

راهنمای مطالعه

شبکه تحلیلی The Block، این بار به سراغ درآمد صنعت استخراج رفته و به بررسی درآمد ماینرها در ماه مارس پرداخت. طبق اطلاعات منتشر شده در ماه گذشته این حوزه 380.1 میلیون دلار درآمد داشت. این رقم در مقایسه با ماه فوریه 25 درصد کاهش داشته و این کاهش درآمد به دلیل ریزش اخیر بازار، دور از انتظار نبود. در این بررسی فرض شده است که بعد از حل هر بلوک، تمام پاداش آن که معادل 12.5 بیت کوین (BTC) می باشد با نرخ روز توسط ماینرها به فروش برسد. طبق بررسی های انجام شده، در سه ماهه نخست سال، ماه فوریه بیشترین درآمد را برای استخراج کنندگان به همراه داشته است.

در حال حاضر به دلیل هاوینگ پیش رو، صنعت استخراج در شرایط نامطمئنی به سر می برد. بعد از هاوینگ پاداش هر بلوک از شبکه نصف خواهد شد و از 12.5 بیت کوین به 6.25 واحد خواهد رسید و در واقع درآمد این صنعت نصف خواهد شد. طبق تحلیل های انجام شده اگر بعد از هاوینگ بیت کوین افزایش قیمت قابل توجهی نداشته باشد، بسیاری از استخراج کنندگان به خصوص استخراج کنندگان خرد از این حوزه به دلیل کاهش سودآوری خارج خواهند شد. علی رغم ریزش اخیر بیت کوین، سختی شبکه همواره در سطح بالایی قرار دارد و مهاجرت استخراج کنندگان بیت کوین کش (BCH) به شبکه ی بیت کوین نیز باعث افزایش سختی شبکه شده است. بنابراین نیاز است که بعد از هاوینگ بین سختی شبکه و قیمت آن یک تعادلی ایجاد شود.

منبع: theblockcrypto

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت