4 روز تا هاوینگ بیت کوین کش و اخراج نیروهای Bitcoin.com!

4 روز تا هاوینگ بیت کوین کش و اخراج نیروهای Bitcoin.com!

راهنمای مطالعه

این روزها شبکه ی بیت کوین کش (BCH) شرایط مناسبی ندارد و بعد از ریزش اخیر بازار، شرایط برای استخراج کنندگان این رمز ارز دشوار شده است. کمتر از 4 روز تا هاوینگ این رمز ارز باقی مانده و این فرآیند شرایط را بیش از پیش دشوار خواهد کرد.

مهاجرت ماینرها و تعدیل نیروی Bitcoin.com

در رابطه با روند بیت کوین (BTC) و سایر رمز ارزها بعد از هاوینگ آن ها همواره پیش بینی های متعددی انجام می شود و بیشتر تحلیل گران معتقد هستند که هاوینگ در بلند مدت می تواند باعث رشد رمز ارز شود. اما اکنون اقتصاد جهان در شرایط بحرانی به سر می برد و شرایط برای هیچ کدام از بازارهای مالی مساعد نیست و بازار رمز ارز نیز از شرایط مستثنی نمی باشد. بنابراین در حال حاضر نمی توان به پیش بینی ها و حتی روند گذشته ی یک رمز ارز اتکا کرد و انتظار داشت که مانند هاوینگ های قبلی عمل کند.

کمتر از 4 روز تا هاوینگ بیت کوین کش

با این تفاسیر بیت کوین کش در وضعیت بسیار نامطمئنی قرار دارد. کمتر از 4 روز به هاوینگ بیت کوین کش باقی مانده و اکثر استخراج کنندگان این رمز ارز در حال مهاجرت به سمت بیت کوین می باشند. زیرا تا هاوینگ بیت کوین در حدود یک ماه زمان باقی مانده و به دلیل کاهش قیمت بیت کوین، سختی شبکه ی آن نیز کاهش یافته و از نظر بحث استخراج در شرایط بسیار مناسبت تری نسبت به بیت کوین کش قرار دارد.

با مهاجرت ماینرها، شبکه ی بیت کوین کش بیشتر از همیشه امنیت خود را از دست می دهد و آینده ی این رمز ارز در هاله ای از ابهام قرار خواهد گرفت.

بحران کرونا باعث کاهش درآمد بسیاری از کسب و کارها شده و برخی از آن ها را تا مرز ورشکستگی پیش برده است. طبق اخبار منتشر شده توسط شبکه خبری Candor، وب سایت Bitcoin.com به دلیل شرایط پیش آمده و کاهش درآمد بیت کوین کش، مجبور به اخراج نیمی از کارکنان خود شده و در شرایط بسیار نامناسبی به سر می برد.

شایان ذکر است که Bitcoin.com تنها شرکتی نیست که برای کاهش هزینه سربار اقدام به تعدیل نیرو کرده است. طبق خبرهای منتشر شده بیت فوری (Bitfury) و ریپل (Ripple) نیز در حال کاهش منابع انسانی خود می باشند.
منبع bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت