قیمت لحظه ای توکن های بازی

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهقیمت تومانیحجم بازارحجم روزانهنمودار

قیمت بهترین توکن های بازی

صنعت گیمینگ (Gaming) و بازی‌سازی همواره مورد توجه بوده است و طرفداران زیادی دارد. دنیای جدید بلاکچین اما، نوع جدیدی از مفهوم گیمینگ را به جهان معرفی کرده است. همین خاصیت پرطرفدار بودن صنعت بازی، باعث شده پروژه‌هایی که در این زمینه راه‌اندازی می‌شوند، رشد سریع‌تری را تجربه کنند. قطعاً یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سرمایه‌گذاری در بازار رمزارز‌ها، انتخاب توکن‌های مربوط به پروژه‌های فعال در زمینه گیمینگ هستند. در ادامه، پروژه‌های فعال با پتانسیل بالا در زمینه بازی‌سازی را معرفی می‌کنیم و به بررسی قیمت توکن بازی ها می‌پردازیم.

بازی The Sandbox

این پروژه گیمینگ فعال در فضای بلاکچین و متاورس، سال 2021 را به خوبی پشت سر گذاشت! در این بازی شما قادر به خرید زمین‌هایی به نام LAND و گسترش آن هستید.

قیمت بهترین توکن های بازی

بازی سندباکس، در سال 2021 با استقبال بسیار زیاد کاربران مواجه شد و توانست ارزش توکن‌ها و زمین‌های خود را به شدت گسترش دهد. در کل 166464 زمین دیجیتالی برای فروش در سندباکس در نظر گرفته شده، اما تقاضا برای خرید این زمین‌های دیجیتالی آنقدر بالا بوده که بعضی از زمین‌ها با قیمت 50 هزار دلار نیز معامله شده‌اند! با توجه به گذشته این بازی و فعال بودنش در زمینه گیمینگ و متاورس، این پروژه می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سرمایه‌گذاری در سال 2022 باشد. اگر به دنبال بررسی قیمت توکن بازی ها و تغییرات قیمتی آنها هستید، اول صفحه قیمت سندباکس را مشاهده کنید.

بازی UFO Gaming

پروژه بازی UFO Gaming یکی از پروژه‌های فعال در زمینه بازی‌سازی است. این پروژه کمتر شناخته شده است، ولی پتانسیل بالایی برای رشد دارد. این شرکت، در حال ساخت اکوسیستمی به نام متاورس تاریک (Dark Metaverse) است! بازی‌های متاورسی این شرکت مانند دیگر کمپانی‌های بازی‌سازی فعال در این زمینه، مالکیت زمین، آیتم‌های درون بازی و قابلیت‌های ویژه را به طور کامل به شما اهدا می‌کنند. همان‌طورکه عنوان شد، متاورس و بلاکچین، مفهوم جدیدی به نام Play To Earn را به دنیای گیمینگ معرفی کرده‌اند. درحال‌حاضر، UFO Gaming یک بازی به نام Super Galactic دارد. اما در آینده قرار است بازی‌های بسیار بیشتر و متنوع‌تری به اکوسیستم این شرکت بازی‌سازی اضافه شوند.

بازی AaveGotchi

تیم توسعه‌دهنده این بازی، به دنبال القای حس مراقبت از یک حیوان خانگی به کاربرانش است! در این بازی شما از یک حیوان خانگی مجازی نگهداری می‌کنید. هر یک از حیوانات این بازی، قابل خریداری‌اند و پس از خرید، مالکیت کامل آن حیوان از طریق توکن غیرمثلی یا همان NFT به شما واگذار می‌شود.

قیمت بهترین توکن های بازی

این پروژه جزو بازی‌های آینده‌دار به حساب می‌آید و می‌تواند انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاری باشد. توکن این بازی GHST نام دارد و خوشبختانه در صرافی‌های معتبری مانند بایننس (Binance) و کوکوین (Kucoin) هم لیست شده است. همچنین شما می‌توانید به راحتی قیمت توکن بازی ها را در همین صفحه مشاهده کنید.

بازی My Neighbor Alice

بازی My Neighbor Alice یک بازی در سبک مزرعه‌داری، نگهداری و پرورش حیوانات اهلی است. این بازی دارای 6 جزیره است که کاربران با انتخاب خود می‌توانند در این جزیره‌ها زمین بخرند و به مزرعه‌داری مشغول شوند. این بازی هنوز در مرحله تست است و توسعه‌دهندگان این بازی در حال کار روی آن هستند. توکن بازی My Neighbor Alice که ALICE نام دارد، برای خرید اقلام درون بازی استفاده می‌شود و همچنین قابلیت خرید و فروش در صرافی‌های ارزدیجیتال را نیز دارد. این بازی در سال 2021 با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و انتظار می‌رود که این روند در سال 2022 نیز ادامه‌دار باشد. اگر به فکر سرمایه‌گذاری در صنعت گیمینگ هستید، این پروژه را نادیده نگیرید! در بالای همین صفحه می‌توانید قیمت لحظه‌ای توکن بازی ها را رصد کنید و بر اساس آن تصمیم‌گیری خود را انجام دهید.

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات